La Liga 2018/19 fixture and results

This is a preview of all matches in the La Liga 2018/19 season. You can choose to export this fixture as an CSV, XLSX or ICS file.

Your time zone

Your time zone is not set and will use (UTC+01:00) Brussels, Copenhagen, Madrid, Paris by default.

Round Number Date Location Home Team Away Team Result
1 17/08/2018 20:15 Estadio Municipal de Montilivi Girona FC R. Valladolid CF 0 - 0
1 17/08/2018 22:15 Estadio Benito Villamarín Real Betis Levante UD 0 - 3
1 18/08/2018 18:15 Estadio Abanca Balaídos RC Celta RCD Espanyol 1 - 1
1 18/08/2018 20:15 Estadio de la Cerámica Villarreal CF Real Sociedad 1 - 2
1 18/08/2018 22:15 Camp Nou FC Barcelona D. Alavés 3 - 0
1 19/08/2018 18:15 Municipal de Ipurua SD Eibar SD Huesca 1 - 2
1 19/08/2018 20:15 Estadio de Vallecas Rayo Vallecano Sevilla FC 1 - 4
1 19/08/2018 22:15 Estadio Santiago Bernabéu Real Madrid Getafe CF 2 - 0
1 20/08/2018 20:00 Estadio de Mestalla Valencia CF Atlético de Madrid 1 - 1
1 20/08/2018 22:00 Estadio San Mamés Athletic Club CD Leganés 2 - 1
2 24/08/2018 20:15 Coliseum Alfonso Pérez Getafe CF SD Eibar 2 - 0
2 24/08/2018 22:15 Estadio Municipal Butarque CD Leganés Real Sociedad 2 - 2
2 25/08/2018 18:15 Mendizorroza D. Alavés Real Betis 0 - 0
2 25/08/2018 20:15 Wanda Metropolitano Atlético de Madrid Rayo Vallecano 1 - 0
2 25/08/2018 22:15 Estadio Municipal José Zorrilla R. Valladolid CF FC Barcelona 0 - 1
2 26/08/2018 18:15 RCDE Stadium RCD Espanyol Valencia CF 2 - 0
2 26/08/2018 22:15 Ramón Sánchez-Pizjuán Sevilla FC Villarreal CF 0 - 0
2 26/08/2018 22:15 Estadio Municipal de Montilivi Girona FC Real Madrid 1 - 4
2 27/08/2018 20:15 Estadio Ciutat de València Levante UD RC Celta 1 - 2
2 27/08/2018 22:00 Estadio San Mamés Athletic Club SD Huesca 2 - 2
3 31/08/2018 20:00 Coliseum Alfonso Pérez Getafe CF R. Valladolid CF 0 - 0
3 31/08/2018 22:00 Municipal de Ipurua SD Eibar Real Sociedad 2 - 1
3 31/08/2018 22:00 Estadio de la Cerámica Villarreal CF Girona FC 0 - 1
3 01/09/2018 18:30 Estadio Abanca Balaídos RC Celta Atlético de Madrid 2 - 0
3 01/09/2018 20:45 Estadio Santiago Bernabéu Real Madrid CD Leganés 4 - 1
3 02/09/2018 12:00 Estadio Ciutat de València Levante UD Valencia CF 2 - 2
3 02/09/2018 16:15 Mendizorroza D. Alavés RCD Espanyol 2 - 1
3 02/09/2018 18:30 Camp Nou FC Barcelona SD Huesca 8 - 2
3 02/09/2018 20:45 Estadio Benito Villamarín Real Betis Sevilla FC 1 - 0
4 14/09/2018 21:00 El Alcoraz SD Huesca Rayo Vallecano 0 - 1
4 15/09/2018 13:00 Wanda Metropolitano Atlético de Madrid SD Eibar 1 - 1
4 15/09/2018 16:15 Estadio de Anoeta Real Sociedad FC Barcelona 1 - 2
4 15/09/2018 18:30 Estadio de Mestalla Valencia CF Real Betis 0 - 0
4 15/09/2018 20:45 Estadio San Mamés Athletic Club Real Madrid 1 - 1
4 16/09/2018 12:00 Estadio Municipal Butarque CD Leganés Villarreal CF 0 - 1
4 16/09/2018 16:15 RCDE Stadium RCD Espanyol Levante UD 1 - 0
4 16/09/2018 18:30 Estadio Municipal José Zorrilla R. Valladolid CF D. Alavés 0 - 1
4 16/09/2018 20:45 Ramón Sánchez-Pizjuán Sevilla FC Getafe CF 0 - 2
4 17/09/2018 21:00 Estadio Municipal de Montilivi Girona FC RC Celta 3 - 2
5 21/09/2018 21:00 El Alcoraz SD Huesca Real Sociedad 0 - 1
5 22/09/2018 13:00 Estadio de Vallecas Rayo Vallecano D. Alavés 1 - 5
5 22/09/2018 16:15 Estadio Abanca Balaídos RC Celta R. Valladolid CF 3 - 3
5 22/09/2018 16:15 Municipal de Ipurua SD Eibar CD Leganés 1 - 0
5 22/09/2018 18:30 Coliseum Alfonso Pérez Getafe CF Atlético de Madrid 0 - 2
5 22/09/2018 20:45 Estadio Santiago Bernabéu Real Madrid RCD Espanyol 1 - 0
5 23/09/2018 12:00 Estadio Ciutat de València Levante UD Sevilla FC 2 - 6
5 23/09/2018 16:15 Estadio de la Cerámica Villarreal CF Valencia CF 0 - 0
5 23/09/2018 20:00 Estadio Benito Villamarín Real Betis Athletic Club 2 - 2
5 23/09/2018 20:45 Camp Nou FC Barcelona Girona FC 2 - 2
6 25/09/2018 20:00 RCDE Stadium RCD Espanyol SD Eibar 1 - 0
6 25/09/2018 21:00 Estadio de Anoeta Real Sociedad Rayo Vallecano 2 - 2
6 25/09/2018 22:00 Wanda Metropolitano Atlético de Madrid SD Huesca 3 - 0
6 26/09/2018 20:00 Estadio San Mamés Athletic Club Villarreal CF 0 - 3
6 26/09/2018 20:00 Estadio Municipal Butarque CD Leganés FC Barcelona 2 - 1
6 26/09/2018 22:00 Estadio de Mestalla Valencia CF RC Celta 1 - 1
6 26/09/2018 22:00 Ramón Sánchez-Pizjuán Sevilla FC Real Madrid 3 - 0
6 27/09/2018 20:00 Mendizorroza D. Alavés Getafe CF 1 - 1
6 27/09/2018 20:00 Estadio Municipal José Zorrilla R. Valladolid CF Levante UD 2 - 1
6 27/09/2018 22:00 Estadio Municipal de Montilivi Girona FC Real Betis 0 - 1
7 28/09/2018 21:00 Estadio de Vallecas Rayo Vallecano RCD Espanyol 2 - 2
7 29/09/2018 13:00 Estadio de Anoeta Real Sociedad Valencia CF 0 - 1
7 29/09/2018 16:15 Camp Nou FC Barcelona Athletic Club 1 - 1
7 29/09/2018 18:30 Municipal de Ipurua SD Eibar Sevilla FC 1 - 3
7 29/09/2018 20:45 Estadio Santiago Bernabéu Real Madrid Atlético de Madrid 0 - 0
7 30/09/2018 12:00 El Alcoraz SD Huesca Girona FC 1 - 1
7 30/09/2018 16:15 Estadio de la Cerámica Villarreal CF R. Valladolid CF 0 - 1
7 30/09/2018 18:30 Estadio Ciutat de València Levante UD D. Alavés 2 - 1
7 30/09/2018 20:45 Estadio Benito Villamarín Real Betis CD Leganés 1 - 0
7 01/10/2018 21:00 Estadio Abanca Balaídos RC Celta Getafe CF 1 - 1
8 05/10/2018 21:00 Estadio San Mamés Athletic Club Real Sociedad 1 - 3
8 06/10/2018 13:00 Estadio Municipal de Montilivi Girona FC SD Eibar 2 - 3
8 06/10/2018 16:15 Coliseum Alfonso Pérez Getafe CF Levante UD 0 - 1
8 06/10/2018 20:45 Mendizorroza D. Alavés Real Madrid 1 - 0
8 06/10/2018 20:45 Estadio Municipal Butarque CD Leganés Rayo Vallecano 1 - 0
8 07/10/2018 12:00 Estadio Municipal José Zorrilla R. Valladolid CF SD Huesca 1 - 0
8 07/10/2018 18:30 Wanda Metropolitano Atlético de Madrid Real Betis 1 - 0
8 07/10/2018 18:30 RCDE Stadium RCD Espanyol Villarreal CF 3 - 1
8 07/10/2018 18:30 Ramón Sánchez-Pizjuán Sevilla FC RC Celta 2 - 1
8 07/10/2018 20:45 Estadio de Mestalla Valencia CF FC Barcelona 1 - 1
9 19/10/2018 21:00 Estadio Abanca Balaídos RC Celta D. Alavés 0 - 1
9 20/10/2018 13:00 Estadio Santiago Bernabéu Real Madrid Levante UD 1 - 2
9 20/10/2018 16:15 Estadio de Mestalla Valencia CF CD Leganés 1 - 1
9 20/10/2018 18:30 Estadio de la Cerámica Villarreal CF Atlético de Madrid 1 - 1
9 20/10/2018 20:45 Camp Nou FC Barcelona Sevilla FC 4 - 2
9 21/10/2018 12:00 Estadio de Vallecas Rayo Vallecano Getafe CF 1 - 2
9 21/10/2018 18:30 Municipal de Ipurua SD Eibar Athletic Club 1 - 1
9 21/10/2018 18:30 El Alcoraz SD Huesca RCD Espanyol 0 - 2
9 21/10/2018 20:45 Estadio Benito Villamarín Real Betis R. Valladolid CF 0 - 1
9 22/10/2018 21:00 Estadio de Anoeta Real Sociedad Girona FC 0 - 0
9 24/10/2018 19:00 Estadio de Vallecas Rayo Vallecano Athletic Club 1 - 1
10 26/10/2018 21:00 Estadio Municipal José Zorrilla R. Valladolid CF RCD Espanyol 1 - 1
10 27/10/2018 13:00 Estadio Municipal de Montilivi Girona FC Rayo Vallecano 2 - 1
10 27/10/2018 16:15 Estadio San Mamés Athletic Club Valencia CF 0 - 0
10 27/10/2018 18:30 Estadio Abanca Balaídos RC Celta SD Eibar 4 - 0
10 27/10/2018 18:30 Estadio Ciutat de València Levante UD CD Leganés 2 - 0
10 27/10/2018 20:45 Wanda Metropolitano Atlético de Madrid Real Sociedad 2 - 0
10 28/10/2018 12:00 Coliseum Alfonso Pérez Getafe CF Real Betis 2 - 0
10 28/10/2018 16:15 Camp Nou FC Barcelona Real Madrid 5 - 1
10 28/10/2018 18:30 Mendizorroza D. Alavés Villarreal CF 2 - 1
10 28/10/2018 20:45 Ramón Sánchez-Pizjuán Sevilla FC SD Huesca 2 - 1
11 03/11/2018 13:00 Estadio Municipal Butarque CD Leganés Atlético de Madrid 1 - 1
11 03/11/2018 16:15 Estadio Santiago Bernabéu Real Madrid R. Valladolid CF 2 - 0
11 03/11/2018 18:30 Estadio de Mestalla Valencia CF Girona FC 0 - 1
11 03/11/2018 20:45 Estadio de Vallecas Rayo Vallecano FC Barcelona 2 - 3
11 04/11/2018 12:00 Municipal de Ipurua SD Eibar D. Alavés 2 - 1
11 04/11/2018 16:15 Estadio de la Cerámica Villarreal CF Levante UD 1 - 1
11 04/11/2018 18:30 Estadio de Anoeta Real Sociedad Sevilla FC 0 - 0
11 04/11/2018 18:30 El Alcoraz SD Huesca Getafe CF 1 - 1
11 04/11/2018 20:45 Estadio Benito Villamarín Real Betis RC Celta 3 - 3
11 05/11/2018 21:00 RCDE Stadium RCD Espanyol Athletic Club 1 - 0
12 09/11/2018 21:00 Estadio Ciutat de València Levante UD Real Sociedad 1 - 3
12 10/11/2018 13:00 Estadio Municipal José Zorrilla R. Valladolid CF SD Eibar 0 - 0
12 10/11/2018 16:15 Coliseum Alfonso Pérez Getafe CF Valencia CF 0 - 1
12 10/11/2018 18:30 Wanda Metropolitano Atlético de Madrid Athletic Club 3 - 2
12 10/11/2018 20:45 Estadio Municipal de Montilivi Girona FC CD Leganés 0 - 0
12 11/11/2018 12:00 Mendizorroza D. Alavés SD Huesca 2 - 1
12 11/11/2018 16:15 Camp Nou FC Barcelona Real Betis 3 - 4
12 11/11/2018 18:30 Estadio de Vallecas Rayo Vallecano Villarreal CF 2 - 2
12 11/11/2018 18:30 Ramón Sánchez-Pizjuán Sevilla FC RCD Espanyol 2 - 1
12 11/11/2018 20:45 Estadio Abanca Balaídos RC Celta Real Madrid 2 - 4
13 23/11/2018 21:00 Estadio Municipal Butarque CD Leganés D. Alavés 1 - 0
13 24/11/2018 13:00 Municipal de Ipurua SD Eibar Real Madrid 3 - 0
13 24/11/2018 16:15 Estadio de Mestalla Valencia CF Rayo Vallecano 3 - 0
13 24/11/2018 18:30 El Alcoraz SD Huesca Levante UD 2 - 2
13 24/11/2018 20:45 Wanda Metropolitano Atlético de Madrid FC Barcelona 1 - 1
13 25/11/2018 12:00 Estadio San Mamés Athletic Club Getafe CF 1 - 1
13 25/11/2018 16:15 Ramón Sánchez-Pizjuán Sevilla FC R. Valladolid CF 1 - 0
13 25/11/2018 18:30 RCDE Stadium RCD Espanyol Girona FC 1 - 3
13 25/11/2018 20:45 Estadio de la Cerámica Villarreal CF Real Betis 2 - 1
13 26/11/2018 21:00 Estadio de Anoeta Real Sociedad RC Celta 2 - 1
14 30/11/2018 21:00 Estadio de Vallecas Rayo Vallecano SD Eibar 1 - 0
14 01/12/2018 13:00 Estadio Abanca Balaídos RC Celta SD Huesca 2 - 0
14 01/12/2018 16:15 Estadio Municipal José Zorrilla R. Valladolid CF CD Leganés 2 - 4
14 01/12/2018 18:30 Coliseum Alfonso Pérez Getafe CF RCD Espanyol 3 - 0
14 01/12/2018 20:45 Estadio Santiago Bernabéu Real Madrid Valencia CF 2 - 0
14 02/12/2018 12:00 Estadio Benito Villamarín Real Betis Real Sociedad 1 - 0
14 02/12/2018 16:15 Estadio Municipal de Montilivi Girona FC Atlético de Madrid 1 - 1
14 02/12/2018 18:30 Camp Nou FC Barcelona Villarreal CF 2 - 0
14 02/12/2018 20:45 Mendizorroza D. Alavés Sevilla FC 1 - 1
14 03/12/2018 21:00 Estadio Ciutat de València Levante UD Athletic Club 3 - 0
15 07/12/2018 21:00 Estadio Municipal Butarque CD Leganés Getafe CF 1 - 1
15 08/12/2018 13:00 Wanda Metropolitano Atlético de Madrid D. Alavés 3 - 0
15 08/12/2018 18:15 Estadio de Mestalla Valencia CF Sevilla FC 1 - 1
15 08/12/2018 18:30 Estadio de la Cerámica Villarreal CF RC Celta 2 - 3
15 08/12/2018 20:45 RCDE Stadium RCD Espanyol FC Barcelona 0 - 4
15 09/12/2018 12:00 Municipal de Ipurua SD Eibar Levante UD 4 - 4
15 09/12/2018 16:15 El Alcoraz SD Huesca Real Madrid 0 - 1
15 09/12/2018 18:30 Estadio de Anoeta Real Sociedad R. Valladolid CF 1 - 2
15 09/12/2018 20:45 Estadio Benito Villamarín Real Betis Rayo Vallecano 2 - 0
15 10/12/2018 21:00 Estadio San Mamés Athletic Club Girona FC 1 - 0
16 14/12/2018 21:00 Estadio Abanca Balaídos RC Celta CD Leganés 0 - 0
16 15/12/2018 13:00 Coliseum Alfonso Pérez Getafe CF Real Sociedad 1 - 0
16 15/12/2018 16:15 Estadio Municipal José Zorrilla R. Valladolid CF Atlético de Madrid 2 - 3
16 15/12/2018 18:30 Estadio Santiago Bernabéu Real Madrid Rayo Vallecano 1 - 0
16 15/12/2018 20:45 Municipal de Ipurua SD Eibar Valencia CF 1 - 1
16 16/12/2018 12:00 Ramón Sánchez-Pizjuán Sevilla FC Girona FC 2 - 0
16 16/12/2018 16:15 RCDE Stadium RCD Espanyol Real Betis 1 - 3
16 16/12/2018 18:30 El Alcoraz SD Huesca Villarreal CF 2 - 2
16 16/12/2018 20:45 Estadio Ciutat de València Levante UD FC Barcelona 0 - 5
16 17/12/2018 21:00 Mendizorroza D. Alavés Athletic Club 0 - 0
17 21/12/2018 19:30 Estadio Municipal de Montilivi Girona FC Getafe CF 1 - 1
17 21/12/2018 21:00 Estadio de Anoeta Real Sociedad D. Alavés 0 - 1
17 22/12/2018 13:00 Estadio Benito Villamarín Real Betis SD Eibar 1 - 1
17 22/12/2018 16:15 Wanda Metropolitano Atlético de Madrid RCD Espanyol 1 - 0
17 22/12/2018 18:30 Camp Nou FC Barcelona RC Celta 2 - 0
17 22/12/2018 20:45 Estadio San Mamés Athletic Club R. Valladolid CF 1 - 1
17 23/12/2018 12:00 Estadio de Mestalla Valencia CF SD Huesca 2 - 1
17 23/12/2018 16:15 Estadio Municipal Butarque CD Leganés Sevilla FC 1 - 1
17 23/12/2018 18:30 Estadio de Vallecas Rayo Vallecano Levante UD 2 - 1
17 03/01/2019 21:30 Estadio de la Cerámica Villarreal CF Real Madrid 2 - 2
18 04/01/2019 19:00 Estadio Ciutat de València Levante UD Girona FC 2 - 2
18 04/01/2019 21:00 RCDE Stadium RCD Espanyol CD Leganés 1 - 0
18 05/01/2019 13:00 Estadio Municipal José Zorrilla R. Valladolid CF Rayo Vallecano 0 - 1
18 05/01/2019 16:15 Mendizorroza D. Alavés Valencia CF 2 - 1
18 05/01/2019 20:45 El Alcoraz SD Huesca Real Betis 2 - 1
18 06/01/2019 12:00 Municipal de Ipurua SD Eibar Villarreal CF 0 - 0
18 06/01/2019 16:15 Ramón Sánchez-Pizjuán Sevilla FC Atlético de Madrid 1 - 1
18 06/01/2019 18:30 Estadio Santiago Bernabéu Real Madrid Real Sociedad 0 - 2
18 06/01/2019 20:45 Coliseum Alfonso Pérez Getafe CF FC Barcelona 1 - 2
18 07/01/2019 21:00 Estadio Abanca Balaídos RC Celta Athletic Club 1 - 2
19 11/01/2019 21:00 Estadio de Vallecas Rayo Vallecano RC Celta 4 - 2
19 12/01/2019 13:00 Estadio Municipal Butarque CD Leganés SD Huesca 1 - 0
19 12/01/2019 16:15 Estadio de Mestalla Valencia CF R. Valladolid CF 1 - 1
19 12/01/2019 18:30 Estadio Municipal de Montilivi Girona FC D. Alavés 1 - 1
19 12/01/2019 20:45 Estadio de la Cerámica Villarreal CF Getafe CF 1 - 2
19 13/01/2019 12:00 Wanda Metropolitano Atlético de Madrid Levante UD 1 - 0
19 13/01/2019 16:15 Estadio San Mamés Athletic Club Sevilla FC 2 - 0
19 13/01/2019 18:30 Camp Nou FC Barcelona SD Eibar 3 - 0
19 13/01/2019 20:45 Estadio Benito Villamarín Real Betis Real Madrid 1 - 2
19 14/01/2019 21:00 Estadio de Anoeta Real Sociedad RCD Espanyol 3 - 2
20 18/01/2019 21:00 Coliseum Alfonso Pérez Getafe CF D. Alavés 4 - 0
20 19/01/2019 16:15 Estadio Santiago Bernabéu Real Madrid Sevilla FC 2 - 0
20 19/01/2019 18:30 El Alcoraz SD Huesca Atlético de Madrid 0 - 3
20 19/01/2019 20:45 Estadio Abanca Balaídos RC Celta Valencia CF 1 - 2
20 20/01/2019 12:00 Estadio Benito Villamarín Real Betis Girona FC 3 - 2
20 20/01/2019 16:15 Estadio de la Cerámica Villarreal CF Athletic Club 1 - 1
20 20/01/2019 18:30 Estadio Ciutat de València Levante UD R. Valladolid CF 2 - 0
20 20/01/2019 18:30 Estadio de Vallecas Rayo Vallecano Real Sociedad 2 - 2
20 20/01/2019 20:45 Camp Nou FC Barcelona CD Leganés 3 - 1
20 21/01/2019 21:00 Municipal de Ipurua SD Eibar RCD Espanyol 3 - 0
21 26/01/2019 13:00 Ramón Sánchez-Pizjuán Sevilla FC Levante UD 5 - 0
21 26/01/2019 16:15 Wanda Metropolitano Atlético de Madrid Getafe CF 2 - 0
21 26/01/2019 18:30 Estadio Municipal Butarque CD Leganés SD Eibar 2 - 2
21 26/01/2019 20:45 Estadio de Mestalla Valencia CF Villarreal CF 3 - 0
21 27/01/2019 12:00 Estadio Municipal José Zorrilla R. Valladolid CF RC Celta 2 - 1
21 27/01/2019 16:15 Estadio Municipal de Montilivi Girona FC FC Barcelona 0 - 2
21 27/01/2019 18:30 Estadio San Mamés Athletic Club Real Betis 1 - 0
21 27/01/2019 18:30 Estadio de Anoeta Real Sociedad SD Huesca 0 - 0
21 27/01/2019 20:45 RCDE Stadium RCD Espanyol Real Madrid 2 - 4
21 28/01/2019 21:00 Mendizorroza D. Alavés Rayo Vallecano 0 - 1
22 01/02/2019 21:00 El Alcoraz SD Huesca R. Valladolid CF 4 - 0
22 02/02/2019 13:00 Estadio Ciutat de València Levante UD Getafe CF 0 - 0
22 02/02/2019 16:15 Estadio de Anoeta Real Sociedad Athletic Club 2 - 1
22 02/02/2019 18:30 Camp Nou FC Barcelona Valencia CF 2 - 2
22 02/02/2019 20:45 Estadio Abanca Balaídos RC Celta Sevilla FC 1 - 0
22 03/02/2019 12:00 Estadio de la Cerámica Villarreal CF RCD Espanyol 2 - 2
22 03/02/2019 16:15 Estadio Benito Villamarín Real Betis Atlético de Madrid 1 - 0
22 03/02/2019 18:30 Municipal de Ipurua SD Eibar Girona FC 3 - 0
22 03/02/2019 20:45 Estadio Santiago Bernabéu Real Madrid D. Alavés 3 - 0
22 04/02/2019 21:00 Estadio de Vallecas Rayo Vallecano CD Leganés 1 - 2
23 08/02/2019 21:00 Estadio Municipal José Zorrilla R. Valladolid CF Villarreal CF 0 - 0
23 09/02/2019 13:00 Coliseum Alfonso Pérez Getafe CF RC Celta 3 - 1
23 09/02/2019 16:15 Wanda Metropolitano Atlético de Madrid Real Madrid 1 - 3
23 09/02/2019 18:30 RCDE Stadium RCD Espanyol Rayo Vallecano 2 - 1
23 09/02/2019 20:45 Estadio Municipal de Montilivi Girona FC SD Huesca 0 - 2
23 10/02/2019 12:00 Estadio Municipal Butarque CD Leganés Real Betis 3 - 0
23 10/02/2019 16:15 Estadio de Mestalla Valencia CF Real Sociedad 0 - 0
23 10/02/2019 18:30 Ramón Sánchez-Pizjuán Sevilla FC SD Eibar 2 - 2
23 10/02/2019 20:45 Estadio San Mamés Athletic Club FC Barcelona 0 - 0
23 11/02/2019 21:00 Mendizorroza D. Alavés Levante UD 2 - 0
24 15/02/2019 21:00 Municipal de Ipurua SD Eibar Getafe CF 2 - 2
24 16/02/2019 13:00 Estadio Abanca Balaídos RC Celta Levante UD 1 - 4
24 16/02/2019 16:15 Estadio de Vallecas Rayo Vallecano Atlético de Madrid 0 - 1
24 16/02/2019 18:30 Estadio de Anoeta Real Sociedad CD Leganés 3 - 0
24 16/02/2019 20:45 Camp Nou FC Barcelona R. Valladolid CF 1 - 0
24 17/02/2019 12:00 Estadio Santiago Bernabéu Real Madrid Girona FC 1 - 2
24 17/02/2019 16:15 Estadio de Mestalla Valencia CF RCD Espanyol 0 - 0
24 17/02/2019 18:30 Estadio de la Cerámica Villarreal CF Sevilla FC 3 - 0
24 17/02/2019 20:45 Estadio Benito Villamarín Real Betis D. Alavés 1 - 1
24 18/02/2019 21:00 El Alcoraz SD Huesca Athletic Club 0 - 1
25 22/02/2019 21:00 RCDE Stadium RCD Espanyol SD Huesca 1 - 1
25 23/02/2019 13:00 Coliseum Alfonso Pérez Getafe CF Rayo Vallecano 2 - 1
25 23/02/2019 16:15 Ramón Sánchez-Pizjuán Sevilla FC FC Barcelona 2 - 4
25 23/02/2019 18:30 Mendizorroza D. Alavés RC Celta 0 - 0
25 23/02/2019 20:45 Estadio San Mamés Athletic Club SD Eibar 1 - 0
25 24/02/2019 12:00 Estadio Municipal Butarque CD Leganés Valencia CF 1 - 1
25 24/02/2019 16:15 Wanda Metropolitano Atlético de Madrid Villarreal CF 2 - 0
25 24/02/2019 18:30 Estadio Municipal José Zorrilla R. Valladolid CF Real Betis 0 - 2
25 24/02/2019 20:45 Estadio Ciutat de València Levante UD Real Madrid 1 - 2
25 25/02/2019 21:00 Estadio Municipal de Montilivi Girona FC Real Sociedad 0 - 0
26 01/03/2019 21:00 Estadio de Vallecas Rayo Vallecano Girona FC 0 - 2
26 02/03/2019 13:00 RCDE Stadium RCD Espanyol R. Valladolid CF 3 - 1
26 02/03/2019 16:15 Estadio de la Cerámica Villarreal CF D. Alavés 1 - 2
26 02/03/2019 18:30 El Alcoraz SD Huesca Sevilla FC 2 - 1
26 02/03/2019 20:45 Estadio Santiago Bernabéu Real Madrid FC Barcelona 0 - 1
26 03/03/2019 12:00 Municipal de Ipurua SD Eibar RC Celta 1 - 0
26 03/03/2019 16:15 Estadio Benito Villamarín Real Betis Getafe CF 1 - 2
26 03/03/2019 18:30 Estadio de Anoeta Real Sociedad Atlético de Madrid 0 - 2
26 03/03/2019 20:45 Estadio de Mestalla Valencia CF Athletic Club 2 - 0
26 04/03/2019 21:00 Estadio Municipal Butarque CD Leganés Levante UD 1 - 0
27 08/03/2019 21:00 Estadio San Mamés Athletic Club RCD Espanyol 1 - 1
27 09/03/2019 13:00 Mendizorroza D. Alavés SD Eibar 1 - 1
27 09/03/2019 16:15 Wanda Metropolitano Atlético de Madrid CD Leganés 1 - 0
27 09/03/2019 18:30 Camp Nou FC Barcelona Rayo Vallecano 3 - 1
27 09/03/2019 20:45 Coliseum Alfonso Pérez Getafe CF SD Huesca 2 - 1
27 10/03/2019 12:00 Estadio Abanca Balaídos RC Celta Real Betis 0 - 1
27 10/03/2019 16:15 Estadio Municipal de Montilivi Girona FC Valencia CF 2 - 3
27 10/03/2019 18:30 Estadio Ciutat de València Levante UD Villarreal CF 0 - 2
27 10/03/2019 18:30 Ramón Sánchez-Pizjuán Sevilla FC Real Sociedad 5 - 2
27 10/03/2019 20:45 Estadio Municipal José Zorrilla R. Valladolid CF Real Madrid 1 - 4
28 15/03/2019 21:00 Estadio de Anoeta Real Sociedad Levante UD 1 - 1
28 16/03/2019 13:00 El Alcoraz SD Huesca D. Alavés 1 - 3
28 16/03/2019 16:15 Estadio Santiago Bernabéu Real Madrid RC Celta 2 - 0
28 16/03/2019 18:30 Estadio San Mamés Athletic Club Atlético de Madrid 2 - 0
28 16/03/2019 20:45 Estadio Municipal Butarque CD Leganés Girona FC 0 - 2
28 17/03/2019 12:00 Municipal de Ipurua SD Eibar R. Valladolid CF 1 - 2
28 17/03/2019 16:15 RCDE Stadium RCD Espanyol Sevilla FC 0 - 1
28 17/03/2019 18:30 Estadio de Mestalla Valencia CF Getafe CF 0 - 0
28 17/03/2019 18:30 Estadio de la Cerámica Villarreal CF Rayo Vallecano 3 - 1
28 17/03/2019 20:45 Estadio Benito Villamarín Real Betis FC Barcelona 1 - 4
29 29/03/2019 21:00 Estadio Municipal de Montilivi Girona FC Athletic Club -
29 30/03/2019 13:00 Coliseum Alfonso Pérez Getafe CF CD Leganés -
29 30/03/2019 16:15 Camp Nou FC Barcelona RCD Espanyol -
29 30/03/2019 18:30 Estadio Abanca Balaídos RC Celta Villarreal CF -
29 30/03/2019 20:45 Mendizorroza D. Alavés Atlético de Madrid -
29 31/03/2019 12:00 Estadio Ciutat de València Levante UD SD Eibar -
29 31/03/2019 14:00 Estadio de Vallecas Rayo Vallecano Real Betis -
29 31/03/2019 16:15 Ramón Sánchez-Pizjuán Sevilla FC Valencia CF -
29 31/03/2019 18:30 Estadio Municipal José Zorrilla R. Valladolid CF Real Sociedad -
29 31/03/2019 20:45 Estadio Santiago Bernabéu Real Madrid SD Huesca -
30 02/04/2019 19:30 Wanda Metropolitano Atlético de Madrid Girona FC -
30 02/04/2019 20:30 RCDE Stadium RCD Espanyol Getafe CF -
30 02/04/2019 21:30 Estadio de la Cerámica Villarreal CF FC Barcelona -
30 03/04/2019 19:30 Estadio San Mamés Athletic Club Levante UD -
30 03/04/2019 20:30 Municipal de Ipurua SD Eibar Rayo Vallecano -
30 03/04/2019 20:30 El Alcoraz SD Huesca RC Celta -
30 03/04/2019 21:30 Estadio de Mestalla Valencia CF Real Madrid -
30 04/04/2019 19:30 Ramón Sánchez-Pizjuán Sevilla FC D. Alavés -
30 04/04/2019 20:30 Estadio Municipal Butarque CD Leganés R. Valladolid CF -
30 04/04/2019 21:30 Estadio de Anoeta Real Sociedad Real Betis -
31 06/04/2019 13:00 Estadio Municipal de Montilivi Girona FC RCD Espanyol -
31 06/04/2019 16:15 Estadio Santiago Bernabéu Real Madrid SD Eibar -
31 06/04/2019 18:30 Estadio de Vallecas Rayo Vallecano Valencia CF -
31 06/04/2019 20:45 Camp Nou FC Barcelona Atlético de Madrid -
31 07/04/2019 12:00 Mendizorroza D. Alavés CD Leganés -
31 07/04/2019 14:00 Coliseum Alfonso Pérez Getafe CF Athletic Club -
31 07/04/2019 16:15 Estadio Municipal José Zorrilla R. Valladolid CF Sevilla FC -
31 07/04/2019 18:30 Estadio Abanca Balaídos RC Celta Real Sociedad -
31 07/04/2019 18:30 Estadio Ciutat de València Levante UD SD Huesca -
31 07/04/2019 20:45 Estadio Benito Villamarín Real Betis Villarreal CF -
32 13/04/2019 13:00 RCDE Stadium RCD Espanyol D. Alavés -
32 13/04/2019 16:15 El Alcoraz SD Huesca FC Barcelona -
32 13/04/2019 18:30 Wanda Metropolitano Atlético de Madrid RC Celta -
32 13/04/2019 18:30 Ramón Sánchez-Pizjuán Sevilla FC Real Betis -
32 14/04/2019 12:00 Estadio Municipal José Zorrilla R. Valladolid CF Getafe CF -
32 14/04/2019 14:00 Estadio San Mamés Athletic Club Rayo Vallecano -
32 14/04/2019 16:15 Estadio de Anoeta Real Sociedad SD Eibar -
32 14/04/2019 18:30 Estadio Municipal de Montilivi Girona FC Villarreal CF -
32 14/04/2019 20:45 Estadio de Mestalla Valencia CF Levante UD -
32 15/04/2019 21:00 Estadio Municipal Butarque CD Leganés Real Madrid -
33 21/04/2019 12:00 Mendizorroza D. Alavés R. Valladolid CF -
33 21/04/2019 12:00 Camp Nou FC Barcelona Real Sociedad -
33 21/04/2019 12:00 Estadio Benito Villamarín Real Betis Valencia CF -
33 21/04/2019 12:00 Estadio Abanca Balaídos RC Celta Girona FC -
33 21/04/2019 12:00 Coliseum Alfonso Pérez Getafe CF Sevilla FC -
33 21/04/2019 12:00 Estadio Santiago Bernabéu Real Madrid Athletic Club -
33 21/04/2019 12:00 Municipal de Ipurua SD Eibar Atlético de Madrid -
33 21/04/2019 12:00 Estadio Ciutat de València Levante UD RCD Espanyol -
33 21/04/2019 12:00 Estadio de Vallecas Rayo Vallecano SD Huesca -
33 21/04/2019 12:00 Estadio de la Cerámica Villarreal CF CD Leganés -
34 24/04/2019 12:00 Mendizorroza D. Alavés FC Barcelona -
34 24/04/2019 12:00 Wanda Metropolitano Atlético de Madrid Valencia CF -
34 24/04/2019 12:00 Coliseum Alfonso Pérez Getafe CF Real Madrid -
34 24/04/2019 12:00 Estadio de Anoeta Real Sociedad Villarreal CF -
34 24/04/2019 12:00 Estadio Municipal Butarque CD Leganés Athletic Club -
34 24/04/2019 12:00 Estadio Ciutat de València Levante UD Real Betis -
34 24/04/2019 12:00 RCDE Stadium RCD Espanyol RC Celta -
34 24/04/2019 12:00 El Alcoraz SD Huesca SD Eibar -
34 24/04/2019 12:00 Estadio Municipal José Zorrilla R. Valladolid CF Girona FC -
34 24/04/2019 12:00 Ramón Sánchez-Pizjuán Sevilla FC Rayo Vallecano -
35 28/04/2019 12:00 Wanda Metropolitano Atlético de Madrid R. Valladolid CF -
35 28/04/2019 12:00 Camp Nou FC Barcelona Levante UD -
35 28/04/2019 12:00 Estadio Benito Villamarín Real Betis RCD Espanyol -
35 28/04/2019 12:00 Estadio Municipal de Montilivi Girona FC Sevilla FC -
35 28/04/2019 12:00 Estadio de Vallecas Rayo Vallecano Real Madrid -
35 28/04/2019 12:00 Estadio San Mamés Athletic Club D. Alavés -
35 28/04/2019 12:00 Estadio Municipal Butarque CD Leganés RC Celta -
35 28/04/2019 12:00 Estadio de Mestalla Valencia CF SD Eibar -
35 28/04/2019 12:00 Estadio de Anoeta Real Sociedad Getafe CF -
35 28/04/2019 12:00 Estadio de la Cerámica Villarreal CF SD Huesca -
36 05/05/2019 12:00 Mendizorroza D. Alavés Real Sociedad -
36 05/05/2019 12:00 Coliseum Alfonso Pérez Getafe CF Girona FC -
36 05/05/2019 12:00 El Alcoraz SD Huesca Valencia CF -
36 05/05/2019 12:00 Estadio Ciutat de València Levante UD Rayo Vallecano -
36 05/05/2019 12:00 Estadio Santiago Bernabéu Real Madrid Villarreal CF -
36 05/05/2019 12:00 Estadio Municipal José Zorrilla R. Valladolid CF Athletic Club -
36 05/05/2019 12:00 RCDE Stadium RCD Espanyol Atlético de Madrid -
36 05/05/2019 12:00 Estadio Abanca Balaídos RC Celta FC Barcelona -
36 05/05/2019 12:00 Municipal de Ipurua SD Eibar Real Betis -
36 05/05/2019 12:00 Ramón Sánchez-Pizjuán Sevilla FC CD Leganés -
37 12/05/2019 12:00 Estadio San Mamés Athletic Club RC Celta -
37 12/05/2019 12:00 Wanda Metropolitano Atlético de Madrid Sevilla FC -
37 12/05/2019 12:00 Camp Nou FC Barcelona Getafe CF -
37 12/05/2019 12:00 Estadio Benito Villamarín Real Betis SD Huesca -
37 12/05/2019 12:00 Estadio Municipal de Montilivi Girona FC Levante UD -
37 12/05/2019 12:00 Estadio de Vallecas Rayo Vallecano R. Valladolid CF -
37 12/05/2019 12:00 Estadio de Mestalla Valencia CF D. Alavés -
37 12/05/2019 12:00 Estadio de la Cerámica Villarreal CF SD Eibar -
37 12/05/2019 12:00 Estadio Municipal Butarque CD Leganés RCD Espanyol -
37 12/05/2019 12:00 Estadio de Anoeta Real Sociedad Real Madrid -
38 19/05/2019 12:00 Mendizorroza D. Alavés Girona FC -
38 19/05/2019 12:00 Estadio Abanca Balaídos RC Celta Rayo Vallecano -
38 19/05/2019 12:00 RCDE Stadium RCD Espanyol Real Sociedad -
38 19/05/2019 12:00 Coliseum Alfonso Pérez Getafe CF Villarreal CF -
38 19/05/2019 12:00 El Alcoraz SD Huesca CD Leganés -
38 19/05/2019 12:00 Ramón Sánchez-Pizjuán Sevilla FC Athletic Club -
38 19/05/2019 12:00 Estadio Ciutat de València Levante UD Atlético de Madrid -
38 19/05/2019 12:00 Municipal de Ipurua SD Eibar FC Barcelona -
38 19/05/2019 12:00 Estadio Santiago Bernabéu Real Madrid Real Betis -
38 19/05/2019 12:00 Estadio Municipal José Zorrilla R. Valladolid CF Valencia CF -

Back to List